ClickMeeting Webinars

Sektörel Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 30 MB
  • Sürüm 3.1.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici ClickMeeting Sp. z o.o.
ClickMeeting Webinars, wep semineri hizmeti sunan ücretsiz bir mobil uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

Dünyanın en büyük wep semineri hizmetini sunan ClickMeeting Webinars mobil uygulaması ile akıllı mobil cihazınızı çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Uygulamanın içeriklerinden faydalanmak için Android  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirin. Çeşitli konularda hazırlanan seminerlere göz atın ve bilgisayar başında olmasanız bile seminerleri yakından takip edin. 

Canlı wep seminerleri sayesinde kendinizi bilgilendirebilirsiniz. Bunun için bir çok uygulamaya sahip olmanıza gerek yoktur. ClickMeeting Webinars yenilikçi düşünce yapısı ve dijital dünyaya uygun içerikleri ile sizlere hizmet verecektir. 

Etkinliklerinizi takviminizle senkronize ederek günü yaklaştığında bildirim alırsınız, bu da sizlere etkinlikleri kaçırmamanız konusunda yardımcı olacaktır. Yepyeni ve gelişmiş etkinlikler sayesinde sizde kendinizi ClickMeeting Webinars mobil uygulaması ile bilgilendirebilirsiniz. 

Seminerinize katılmasını istediğiniz kişilere özel davetiye gönderebilirsiniz. Web semineri düzenleyicilerine, her adımda, web seminerinden önce, sonra ve sonrasında yardımcı olan özelliklerden zengindir. Yeni seminerler kurmak, geliştirmek, davetiye hazırlamak ve daha bir çok gelişmiş özellik sayesinde ClickMeeting Webinars mobil uygulamasını tadını çıkartabilirsiniz. 

 

ClickMeeting Webinars indir